Results - 18th July 2004

Bunny Hop Trophy beginners with no competition programme
 1Amelia Palmer
 2Harry Palmer
 3Laura Dagga
 4Hannah Shelbourn
   
Appleton Trophy under level 2, under 10, boys
 1Luke Smith
 2Brandon Dyke
 3Christopher Webster
   
Graeme Blair Trophy under level 1, under 10, girls
 1Aimeé Capelett
 2Jade Glowacki
 3Megan Capon
 4Rebecca Shelbourn
 5Caitlin Gilmore
 6Eloise Smallridge
 7Ellie Allen
 8Jodie Russell
   
Trophy Shop Trophy under level 2, over 9, boys
 1Luke Russell
 2Liam Dyke
 3Alex Wilson
 4Thomas Shelbourn
 5Matthew Shelbourn
   
Kenvale Trophy under level 1, over 9, girls
 1Chloë Fowler
 =Chloé Heard
 3Jasmin Hinksman
 4Amber Ryan
 5Jade Swash
 6Molly Allen
 7Zoe Ryan
 8Elise Pocock
   
Novice Cup under level 2 and holding level 1, girls
 1Vicky Ward
 2Milly Naseb
   
Ice Bowl Trophy level 2, girls
 1Rebecca Kempt
   
John Hamer Cup level 3, girls
 1Sophie Jones
 2Chloe Quinton
   
Bronze Trophy level 4, age 12 and over
 1Caroline Smith
 2Lucy Wood
   
Molly Smith Memorial level 5
 1Hannah Smith
   
B-Cool Services Ltd Gold Trophy level 10
 1John Hamer
   
Dinham Pairs Trophy under prelim pairs
 1Chloë Fowler & Luke Smith
   
R & R Junior Sports Shield no part of level 2 solo artistic
 1Luke Smith

 

Results - 25th July 2004

Hussar Trophy under level 6, 1½ mins free dance
 1Hannah Smith
 2Caroline Smith
 3Chloë Quinton
 4Rebecca Kempt
   
Evening Post Trophy any standard/age couples dance
 1Catherine Kempt & Barrie Haigh
 2Tracey Goodman & Martin Hall
 3Sue Richards & John Hemsley
   
GID&FSC Exhibition Cup artistic for 2 to 6 skaters
 1Chloë Fowler, Luke Smith
 2Hannah Smith, Caroline Smith, Chloë Quinton
   
Paynter Novice Dance Award under level 7, comb age 40+, couples dance
 1Tracey Goodman & Martin Hall
 2Valerie Edwards & Barrie Haigh
 3Sue Richards & John Hemsley
   
Social Club Cup under level 7, any age solo dance
 1Rebecca Kempt
 2Caroline Smith
   
Shirelle Kyle Trophy under level 9, solo dance
 1Hannah Smith
 2Barrie Haigh
 3Martin Hall
   
Colleen's Dance Cup under level 1, under 16, solo dance
 1Vicky Ward
 2Thomas Shelbourn
 3Matthew Shelbourn
   
R & R Sports Shield under level 6 artistic
 1Caroline Smith
 2Hannah Smith
 3Chloë Quinton